bazénové

komponenty

-bazénové-

komponenty

Některé prvky v bazénu nefungují jak mají? Potřebujete nový skimmer, slanou vodu nebo třeba vysavač? Podívejte se na komponenty, které nabízím.

bazénový vysavač

bazénové osvětlení

Protiproud

BAZÉNOVÉ ELEKTRICKÉ TOPENÍ

Elektrické bazénové topení je průtokové o různém výkonu 3/6/9/12…kW 230V/400 V.

Topení je dodávané s bezpečnostním tlakovým spínačem a regulací teploty 0-40 stupňů.

LEMOVÉ ZAKRYTÍ BAZÉNU

Lemové zakrytí bazénu je dodáváne elektrické nebo ruční o velikosti dle bazénu. Lamely jsou dodávány v různých barvách.

BAZÉNOVÉ ZAKRYTÍ SOLÁRNÍ BUBLINKOU

Solární zakrytí bazénu kvalitní silnou bublinkovou fólií různé šíře a délky a barvy. Navíjecí zařízení může být ruční nebo elektrické či  pevné nebo pojízdné.

Skimmer

Bazénový skimmer malý, který je vhodný pro plechové nebo plastové bazény z Mountfieldu. Skimmer lze poptat v několika velikostech pro betonové/plastové/plechové bazény.

SOLANKA "SLANÝ BAZÉN"

Solanka pro slanou vodu v bazénu z mořské soli. Dodává se k danému objemu bazénu. Solanka má jednoduché ovládání, české menu a hlídání soli max/min v bazénu.

BAZÉNOVÉ ČERPADLO

Bazénové čerpadlo o různém výkonu 3/6/9/12…m3/hod. Čerpadla jsou na 230 V a jsou tichá.

BAZÉNOVÝ LEM PLOCHÝ

Bazénový lem plochý s nosem vyrobený z betonu. Dodávaný v několika barvách – vzorník na dotaz. Tento lem jde po osazení na hranu bazénu dál nastavovat pokračujícími díly. Poptat lze i jiné lemové kameny.

BAZÉNOVÝ LEM SLZA

Bazénový lem plochý slza vyrobený z betonu. Dodávaný v několika barvách – vzorník na dotaz. Tento lem jde po osazení na hranu bazénu dál nastavovat pokračujícími díly. Poptat lze i jiné lemové kameny.